'Kukharevych twijfelt om één reden nog aan transfer naar Anderlecht'

door
'Kukharevych twijfelt om één reden nog aan transfer naar Anderlecht'

RSC Anderlecht werkt voor het ingaan van de winterstop nog twee wedstrijden af, maar ondertussen is men op Neerpede al druk bezig met de komende mercato. De eerstvolgende aanwinst is alvast zo goed als binnen. Zoals verwacht gaat de Oekraïense spits Mykola Kukharevych aan de slag bij Paars-Wit.

De 19-jarige aanvaller was de voorbije dagen al op bezoek bij de club en legde donderdag zelfs al medische testen af. Hryhoriy Kozlovsky, de sterke man bij zijn huidige club Rukh Lviv, bevestigt bij FootballHub dat de deal zo goed als in kannen en kruiken is. "De transfersom, het tijdstip van de overgang (mogelijk sluit Kukharevych pas komende zomer aan, red.) en alle details zullen op 3 of 4 januari bekend gemaakt worden na mijn meeting met de voorzitter van Anderlecht. Hij nodigde me uit om op 4 januari naar Brussel te komen. Kukharevych legde al zijn medische proeven af en vliegt van België door naar zijn vakantiebestemming", klonk het.

UPDATE 18/12

Op clubniveau lijkt alles dus snor te zitten om een deal te sluiten, maar volgens Het Nieuwsblad is de transfer van Kukharevych nog niet rond. De speler zelf moet nog de knoop doorhakken over een transfer en Anderlecht zou nog concurrentie krijgen. Ook Dynamo Kiev zou aan de mouw van de jonge Oekraïner trekken. Het valt dus af te wachten of de speler de voorkeur geeft aan een buitenlands avontuur of dat hij het liever bij een topclub in eigen land probeert.

UPDATE 7u50
La Dernière Heure meent nu ook te weten waarom Anderlecht Kukharevych zonder definitief akkoord naar Oekraïne zag terugkeren. De spits zou namelijk aan het twijfelen geslagen zijn omdat hij geen Engels spreekt, wat uiteraard een groot struikelblok zou zijn voor zijn integratie bij Paars-Wit. Onoverkomelijk lijkt dat probleem echter niet, want het is immers de bedoeling dat Kukharevych pas volgend seizoen aansluit. Hij zal dus nog minstens zes maanden hebben om de taal te leren.

LEES OOK: Tijd dringt voor RSCA: drie hete dossiers voor januari

Zal Anderlecht hem nog kunnen overtuigen?

Meest recent

Ronaldo toont kleinste kantje: zware gevolgen dreigen

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez had gehoopt om donderdagavond zijn WK-ticket officieel ...

12
12
JPL terug op Telenet en Proximus? Club mengt zich in DAZN-soap

De soap rond de televisierechten in het Belgische voetbal blijft de gemoederen bedaren. Binnen de ...

88
88
Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

85
85
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

57
57
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

282
282
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

89
89
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

309
309
Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

188
188
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

210
210
Noorwegen virtueel naar WK: krankzinnige cijfers Haaland

Het heeft er alle schijn van dat Noorwegen straks voor het eerst sinds 1998 zal deelnemen aan de ...

119
119
Vanaken reageert: opvallende woorden over De Bruyne

De Rode Duivels willen zich in de komende dagen verzekeren van hun WK-ticket, een zege tegen ...

171
171
Conte wanhoop nabij: enorme mokerslag voor Napoli

Na een serieus transferoffensief in de zomermaanden, begon SSC Napoli met behoorlijk wat ambities ...

61
61
Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Wie dacht dat Romelu Lukaku enkel scoorde op het veld, heeft het mis. Terwijl de topschutter van de ...

47
47
'Anderlecht in shock: Europese supermacht vol voor De Cat'

De Belgische U17-lichting kruist vrijdag de degens met Portugal op het WK. Om het verschil te maken ...

555
555
Fink vindt succesdriehoek: "De hersenen van de ploeg"

KRC Genk legde een erg wisselvallig parcours af in het seizoen tot dusver. Maar de laatste weken ...

195
195
Rigaux staat op springen: dé transfer van z’n leven nabij

Dévy Rigaux staat op de drempel van een deal die écht zijn naam zal maken: ...

277
277
Code rood bij Club Brugge: Verhaeghe grijpt stevig in

Gezien de bomvolle kalender hoeft het misschien niet echt te verbazen, maar plots wordt Club ...

757
757
'DAZN loopt blauwtje: Pro League eist monsterboete'

De saga rond DAZN blijft de gemoederen beroeren. Voor het huidige seizoen lijken de uitzendingen ...

400
400
"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

385
385
Hard verdict voor Vanheusden: einde carrière wenkt

Rudi Garcia moet centraal achterin straks op zoek naar een vervanger voor Zeno Debast, die ...

197
197
'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

De boekhouding mag op zijn beide oren slapen bij Club Brugge, waar het nu al flink gevulde ...

442
442
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

129
129
DAZN lacht in vuistje: Proximus bezorgt Pro League kater

De soap rond de mediarechten van het Belgisch voetbal duurt onverminderd voort. Terwijl er achter de ...

823
823
'Club Brugge casht bij grootmacht: deal van 50 miljoen'

De kassa blijft maar rinkelen bij Club Brugge, dat na de recordomzet van afgelopen zomer nog steeds ...

525
525
'Man Utd dropt transferbom van 100 miljoen'

Na een compleet mislukt jaar lijkt Manchester United nu weer te kunnen gaan meedraaien aan de top in ...

69
69

Meer sportnieuws